Centrum Sztuk Zdrowotnych
Szkoła Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

   wersja do druku 
Strona glówna » Miejsca szkoleń i kursów » Warszawa 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o zajęciach i szkoleniach, podaj swój email:

UWAGA: linki do WSZYSTKICH naszych szkoleń, znajdują się na STRONIE GŁÓWNEJ, przy zdjęciach wykładowców. STRONA GŁÓWNA - kliknij tutaj, aby na nią wejsć… Dlatego nie mamy działu "kalendarium". Zapraszamy też na nasze strony na Facebooku: Szkoła, szkolenia  akupunktury i ziołolecznictwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, masaże, dietetyka, kursy, warsztaty facebook.png Google+ Szkoła, szkolenia  akupunktury i ziołolecznictwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, masaże, dietetyka, kursy, warsztaty google+.png
dr Agnieszka KrzemińskaMedycyna NAJBLIŻSZE SZKOLENIE: Szkoła Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), kurs siedmioczęściowy, edycja Wiosna 2018 Warszawa, I  - VI 2018 r. Prowadzi dr  Agnieszka Krzemińska., więcej…

Miejsce: Warszawa, ul.Chocimska 31/4, drugie piętro, siedziba Master Consulting, Ośrodek Feng Shui i  BaZi

Dom znajduje się w  kwadracie ulic: Puławska, Goworka, Skolimowska, Chocimska. Wejście do budynku na rogu ulic Skolimowskiej i  Chocimskiej. Na domofonie naciskamy 4. Po wejściu do korytarza pierwsze drzwi (klatka schodowa) w  lewo. Wchodzimy schodami lub wjeżdżamy windą. Mieszkanie na drugim piętrze, ze schodów w  lewo.

Do lokalu prosimy wchodzić używając kodu: 4 – kluczyk – 6-7-8-9. (zarówno przy wejściu na posesję bramą z  dużym okrągłym oknem, jak i  do wejścia na klatkę – pierwsza po lewej. Nie wchodzimy na podwórko – studnię)

Najszybszy dojazd samochodem od centrum Warszawy:
na Rondzie Jazdy Polskiej wjeżdżamy w  ulicę Polną i  dojeżdżamy do Placu Unii Lubelskiej. Na rondzie na Placu Unii Lubelskiej wjeżdżamy w  ulicę Klonową (trzeci zjazd z  ronda w  prawo) i  na ulicy Klonowej pierwsza ulica w  prawo, to już Chocimska.

Do ronda na Placu Unii Lubelskiej dochodzi siedem ulic, a  Klonowa jest naprzeciw Polnej.

Jeżeli do ronda na Placu Unii Lubelskiej dojeżdżamy ulicą Puławską, to ulica Klonowa będzie pierwsza w  prawo.